Thursday, October 20, 2011

Norge and first snow !

Na va, kelionė 10 valandų autobusu buvo gan sunki, bet pagaliau namai! Įsukę į savo miestelį ant mašinos langų pamatėm lyg snaiges, lyg lietaus lašelius. Žiūrėjom žiūrėjom, gilinomės ar sninga ar lyja, kol visas kelias pasidarė baltut baltutėlis! Net and medžių gan nemažas sniego sluoksnis. Ir štaaai, Spalio 19 dieną PIRMASIS SNIEGAS! Žinoma, nežinia kiek jis laiko laikysis, ir po kiek laiko pavirs tik lietaus balomis, bet kol kas jo tikrai nemažai, ir vis daugėja! Nežinau kodėl, bet šiais metais labai laukiau sniego, ir vis dar laukiu kalėdų, taip kad gan ankstyvios snaigės man nepamaišė :P Ha, o jeigu rytoj anksti atsikelsiu ir bus balta balta :O Lietuvoj prie tokios žiemos nebuvau pripratus..:D Na o jūs, laukiat sniego? :D

Finally I'm at home after 10 hours in bus. Hommmme! I come in my city, and on car window we saw snow! :O I can't believe that, and I said to my mum, that is just rain drops, but after ten minutes, all the way was white! And on the trees it was much snow! :O Eh, first snow in Oktober 19 ? It's not normal to me, haha! I don't know why, but in this year I wait snow and Christmas so much! So snow not bad to me, heheh! And if tomorrow I will wake up, look to window, and it will be white, so much snow?!:D hahah, I can't believe that! How about you? You wait snow?:D 2 comments:

  1. Sniego tai labai laukiu, tik trukdo tai, kad visi iš jo pradės mėtytis į veidus ir galvas... o to aš tikrai nekenčiu. ;DD Bet ohoho! Pas jus jau sniegas iškrito. Kaip fainai, va grynai, pirmasis sniegas nuteikia nuotaiką į Kalėdas :)

    ReplyDelete
  2. Tikiuosi Norvegijoj to mėtymosi nebūna, nes jis ir man ne prie širdies..:D Gal todėl, dabar aš taip laukiu Kalėdų...:)

    ReplyDelete